Predstavujeme Vám spoločnosť METALKOV s.r.o.

Široký sortiment

Obchodujeme s množstvom domácich aj zahraničných dodávateľov a ponúkame široký sortiment hutného materiálu.

Atestová dokumentácia

Atestová dokumentácia so všetkými požadovanými rozbormi a kontrolami.

Rýchle vybavenie

Kladieme veľký dôraz na rýchle vybavenie objednávok, vďaka čomu môžeme našim odberateľom poskytovať špičkové služby na profesionálnej úrovni.

Expresná dodávka

Pre našich zákazníkov ponúkame odvoz zakúpeného materiálu podľa dohodnutých podmienok vlastným nákladným automobilom Iveco Daily.

Skúsenosti

Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja hutného materiálu.

Podpora

Radi Vám poradíme a pomôžeme nájsť to najlepšie riešenie pre Vás.

S cieľom nadviazať na dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu s hutným materiálom. Spoločnosť METALKOV s.r.o. vznikla v roku 2016. Záujmom spoločnosti je dosahovanie čo najkvalitnejšej úrovne služieb v oblasti distribúcie dodávaného materiálu za výhodné ceny a kompletný servis spojený s realizáciou zákaziek, ktorá zahrňuje:

  • dopravu po celom území­ SR i do zahraničia v čo najkratších termínoch
  • atestovú dokumentáciu s jasným pôvodom materiálu
  • platobné podmienky po dohode zákazník a dodávateľ
  • poradenstvo v tejto oblasti
  • repasovanie tonerov do laserových tlačiarní
Stále viac firiem prechádza k využívaniu služieb našej spoločnosti na zníženie stavu vlastných zásob na minimum, respektíve celkom zrušiť drahé a nákladné skladovanie materiálu. Spoľahlivý obchodný partner, ako je METALKOV s.r.o. Vám umožňuje zjednodušenie procesu výroby a ponúka rozsiahly a kompetentný servis. Našim zákazníkom ponúka naša spoločnosť možnosť zaslať objednávky a ešte v ten istý deň sú vykonané všetky činnosti vedúce k dosiahnutiu požadovaného termínu dodania tovaru, čím sa zabezpečí rýchle splnenie objednávky zákazníka.